H O B O T S E R W I S

Jurków 249, 34-643 Jurków 605641746 whobot@wp.pl

Naprawa elektroniki samochodowej

    Jesteś Tutaj!
  • Home
  • Naprawa elektroniki samochodowej

| NASZA OFERTA

Kalibracja prędkościomierza w licznikach AUDI

Usługa polega na ustawieniu prawidłowego wskazania prędkościomierza w licznikach Audi A4 model B6 i B7 rocznik 2001 - 2008. Potrzeba taka zachodzi, kiedy w angielskiej wersji licznika została zmieniona tarcza na wersje europejską.

Kalibracja prędkościomierza AUDI A4 B6 B7

Blokada kierownicy RENAULT

Usługa polega na naprawie blokady kierownicy w samochodach Renault Scenic oraz Megane. Usterka objawia się tym iż po włożeniu karty samochód nie zwalnia blokady kierownicy oraz nie odpala.

Blokada kierownicy RENAULT

Naprawa licznika SKODA Octavia, Fabia

Usługa polega na naprawie licznika w samochodach Skoda Octavia oraz Fabia. Usterka objawia się opadaniem wskazówek zaraz po zapaleniu, a czasem nawet po przejechaniu kilku kilometrów.

Naprawa modułu BLUETOOTH

Oferujemy Państwu usługę naprawy modułu telefonu BLUETOOTH, który występuje jako część składowa systemu MMI AUDI 2G (A4 A5 A6 A8 Q7). Usterka modułu objawia się przerywaniem dźwięku z radia, bądź zmieniarki. Niejednokrotnie występują również problemy z uruchomieniem systemu MMI.


Dzięki naszej usłudze zyskują Państwo całkowicie sprawny moduł. Każdy sterownik bluetooth jest zawsze przez nas kompleksowo sprawdzany zanim trafi z powrotem do klienta.

Naprawa sterownika ABS

Jedyne co trzeba zrobić to ostrożnie wymontować sterownik z pompy ABS i wysłać do nas. W razie jakichkolwiek problemów przy wymontowaniu bądź zabezpieczeniu sterownika przed wysyłką udzielamy pomocy pod naszym nr tel. Należy pamiętać że wystarczy wysłać tylko sam sterownik bez pompy !!!

Na czas naprawy sterownika można normalnie poruszać się samochodem (nie działa tylko system ABS, ESP).

Numery sterowników ABS, które naprawiamy:

Naprawa modułu parkowania AUDI - VW

Oferujemy Państwu usługę naprawy modułu PARKTRONIC, który występuje w samochodach grupy VW-AUDI. Usterka modułu objawia się dezaktywacją systemu parkowania oraz pojawieniem się błędu - 16347 - Control Module EEPROM Error.

Dzięki naszej usłudze zyskują Państwo całkowicie sprawny moduł. Każdy sterownik jest zawsze przez nas kompleksowo sprawdzany zanim trafi z powrotem do klienta.

Naprawa modułu parkowania Audi - VW